• Diğer

Türkiye

Conax Sultangazispor’da Parola ŞAMPİYONLUK..!

CONAX Sultangazispor’da olağan üstü kongre sonrası yeni seçilen başkan ve yönetim kurulu üyeleri, A takım ile antrenman öncesi buluştu. Onursal başkan Nevzat Yılmaz ve Sultangazispor Taraftarlar Derneği Hamza Çiçek’in de katıldığı ziyarette, yöneticiler ve futbolcular taraftara şampiyonluk sözü verdi.

Conax Sultangazispor’da Parola ŞAMPİYONLUK..!

24 Aralık 2018 23:55
-A

+A

BAŞKAN KARABALIK, “ŞAMPİYONLUK SÖZÜMÜZÜ TUTACAĞIZ”

Başkan Fırat Karabalık, takımdan ligin ikinci sezonunda daha iyi performans beklediklerini söyledi. Karabalık, “Takım olarak şu anda liderin sadece 9 puan gerisinde bulunuyoruz. Sezon arasında bazı eksiklerimizi tamamlayarak, şu anda grubun lideri ile aramızda olan puan farkını kapatacağız ve sezonu grup şampiyonu olarak kapatacağımıza inanıyorum.

“SİZE GÜVENİYORUZ”

Hafta sonu yaptığımız kongrede hem üyelerimize, hem taraftarımıza, hem de Sultangazililere şampiyonluk sözü verdik ve sizin ligin ikinci yarısında göstereceğiniz performansla verdiğimiz bu sözü yerine getireceğinize inanıyorum. Yönetim olarak her zaman yanınızdayız.” Dedi.

ONURSAL BAŞKAN NEVZAT YILMAZ, “SULTANGAZİ SİZDEN ŞAMPİYONLUK BEKLİYOR”

Kulübün onursal başkanı Nevzat Yılmaz ise futbolculara yaptığı konuşmada, takıma ve teknik heyete her zaman güvendiğini ve inandığını söyleyerek, “Ben size her zaman güvendim ve inandım. Sezon başında bazı imkansızlıklarımızdan dolayı belki bazı şeyleri kısmen de olsa söz verdiğimiz zaman dilimi içerisinde gerçekleştiremedik ancak yönetime yeni katılan arkadaşlarımızın fedakarlıklarıyla kısa sürede bu sorunları aştık. Artık söz sırası sizde, Sultangazi sizden şampiyonluk bekliyor.” Dedi.

EYÜP GÖL, “BİZ İNANDIK, SİZDE İNANIN”

Conax Sultangazispor Futbol Şube Sorumlusu Eyüp Göl ise bütün futbolculardan ikinci sezon daha üstün bir performans beklediklerini söyledi. Göl, “Sezonun ilk yarısında bütün maçlarımızı izledim. Bazı arkadaşlarımızın performanslarını beğenmediğimi söyleyebilirim. Ben hepinizi yakından tanıyorum. Siz isterseniz daha iyi şeyler yapabilirsiniz. 9 puanlık fark gözümüzde büyüttüğümüz bir fark değil. Onlar sezonun ilk yarısı 9 puan fark açabildilerse, bizde sezonun  ikinci yarısı 12 puanlık bir fark açabiliriz. Bazı yerlere nokta transferler yapacağız ve sizin azminiz ve gayretinizle sezon bittiğinde istediğimiz hedefe ulaşmış olacağız. Biz inanıyoruz, sizde inanın.” Dedi.
Antrenmanda kulübün emektar çalışanı ve bütün kulübün Burhan Amcası, Burhan Subaşı, yeni başkan Fırat Karabalık’a yazdığı şiiri hediye etti.

 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

  • Dünya
  • Türkiye
  • İstanbul
  • Sultangazi
  • Gaziosmanpaşa
  • Arnavutköy
  • Bayrampaşa
  • Eyüp
  • Spor

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU